Sleva až 60%!

Vyberte si zdarma z celého obchodu - VŠECHNY PRODUKTY ZAHRNUTÉ DO BULKOVÉ SLEVY

Obchodní dohoda

Plánujete akci, letní část pro své zaměstnance, nebo možná malý dárek, festival nebo jiný? Ve všech případech vám můžeme poskytnout levné, vysoce kvalitní sluneční brýle, abyste své milované zaměstnance mohli stylově překvapit. Pokud si chcete koupit větší množství, určitě se vyplatí to udělat online, protože obě ceny jsou nižší, zatímco objem zásob je obvykle větší, než by tomu bylo v běžných prodejnách brýlí.

Vysoká kvalita a nízké ceny

Pokud se chystáte koupit zaměstnancům sluneční brýle, nebo z jiných důvodů koupit větší množství, pravděpodobně budete chtít jak vysokou kvalitu za nízkou cenu. To je přesně to, co si můžete být jisti, pokud nakupujete sluneční brýle pro internetový obchod - protože internetový obchod nemá zaměstnance, administrativu a další výdaje, které by typický fyzický obchod musel mít. To znamená, že ceny jsou stlačovány na nejnižší, aniž by bylo nutné snižovat kvalitu. Sluneční brýle jsou více než pravděpodobné lepší kvality ve srovnání s těmi, které si koupíte v mnoha fyzických obchodech!

Sluneční brýle pro firemní zaměstnance

Měli jste někdy nutkání ukázat svým zaměstnancům, že si je vážíte? No, nejsi sám. Dávat dary páteři firmy je docela běžné, i když není povinná. Nová sada slunečních brýlí bude určitě oceněným malým dárkem. Nejdůležitějším důvodem pro nákup levných slunečních brýlí pro firmu je velká sleva. Pokud si chcete koupit sluneční brýle velkému počtu zaměstnanců, jste přirozeně závislí na tom, že cenu poněkud zvýšíte.

Jen málo společností si může dovolit koupit sluneční brýle za „normální ceny“ pro 100 zaměstnanců. Kromě toho, pokud si koupíte levné sluneční brýle a dáte jako dárek, nebude to pro zaměstnance znamenat žádnou zdanitelnou výhodu. Také kvalita nemusí být nižší, i když jsou sluneční brýle levné.

Je to jako ve světě módy značkového oblečení - drahé a zavedené značky často stojí mnohem jednodušší, protože mají na výrobku vytištěno „správné“ logo. Na druhé straně Brillz je značka zaměřená na peněženku zákazníků - neměníme kvalitu!

Kontaktujte nás pro B2B

Vyplňte formulář a kontaktujeme co nejdříve.

Solbriller