Sleva až 60%!

Vyberte si zdarma z celého obchodu - VŠECHNY PRODUKTY ZAHRNUTÉ DO BULKOVÉ SLEVY

Sportovní brýle

Sportovní brýle jsou důležitým doplňkem ve sportu. Důvodem je to, jak důležité jsou naše oči optimální výkon. To platí nejen pro profesionály, ale také pro amatéry a dokonce i pro muže. Naše oči mají receptory, které převádějí elektromagnetické záření na barvy, tvary a pohyb, jen za zlomek vteřiny. A v různých sportech (ne-li ve všech) je přítomen jeden z těchto faktorů. Pokud oči nefungují optimálně, může to ovlivnit výkon. Jak všichni víme, ve sportovním výkonu je všechno!

V golfu může být schopnost prohlížet důležité detaily v terénu ovlivněna něčím tak přirozeným jako sluneční světlo. S párem kvalitních, polaroidových brýlí, může být přesnost vyšší a šance na výhru. Nebo si představte zápas Ligy mistrů, kde brankář nemůže vidět fotbal - nenastane s párem skvělých sportovních brýlí! Ve sportu, jako je tenis nebo baseball, by jeden z týmů mohl mít výhodu jednoduše kvůli slunci, a to nakonec bude rozdíl mezi vítězstvím a volným.

Sluneční brýle se často používají ve sportu jako:

  • Běh.
  • Lyžování.
  • Fotbal.
  • Baseball.
  • Golf.
  • Plachtění.

Výše uvedené sporty obvykle potřebují dobrý zrak a uvědomění, aby byly úspěšné, a pár slunečních brýlí může být nezbytný pro optimalizaci výkonu.

Různé typy čoček

Zejména ve sportu je důležitá barva čoček. Žlutá čočky se používají pro zatažené počasí. Hnědý a tmavý čočky se používají, když slunce sedí vysoko na obloze. V našem obchodě najdete obrovskou škálu sportovních brýlí.

Solbriller